Avia Propeller, s.r.o.

Beranových 666 
Praha 9 - Letňany 
http://www.aviapropeller.cz

Avia byla založena v roce 1919 a vyráběla letadla až do roku 1960, letecké motory do roku 1988 a letecké vrtule vyrábí od založení společnosti dosud. Od té doby proběhlo několik změn ve vlastnictví společnosti i jejím názvu a poslední vlastnická a strukturální změna této firmy byla provedena koncem roku 1998. Pan Gerd Muehlbauer, který je vlastníkem významné německé vrtulářské společnosti MT-PROPELLER, nahradil firmu Hamilton Standard a stal se většinovým akcionářem firmy. V průběhu roku 1999 změnila společnost své jméno na AVIA PROPELLER.
Společnost Avia Propeller, s.r.o. byla dlouholetým uživatelem systému BYZNYS® a jelikož se jedná o moderní a rozvíjející se společnost kladoucí stále vyšší nároky i na svůj podnikový informační systém, bylo vedením společnosti rozhodnuto o implementaci nového podnikového informačního systému BYZNYS Win®.

Popis realizace

Implementace proběhla formou tzv. Přechodu, kdy v první fázi byla převedena stávající datová základna a zprovozněn standardní datový tok na bázi předchozího systému a v následující druhé fázi byly implementovány nové metody a postupy vyplývající z možností daných novým informačním systémem BYZNYS Win®. V průběhu Implementace systému BYZNYS Win® proběhlo též školení uživatelů zaměřené zejména na odlišnosti obou systémů.
Systém BYZNYS Win® splnil očekávání společnosti AVIA PROPELLER, spol. s r.o. a přispěl ke zkvalitnění rutinní práce při zpracování ekonomické agendy. Nabízí nové možnosti v oblasti komunikace s úřady a s obchodními partnery, nové možnosti kvalitních grafických výstupů a jazykových variant.

Hlavní přínos řešení

  • vícevrstvé řešení na platformě klient/server
  • zvýšená bezpečnost dat v prostředí SQL
  • export dat do MS Excel, MS Word, MS Outlook
  • široké možnosti přizpůsobení systému požadavkům uživatele pomocí uživatelských filtrů a podmínek
  • možnost vzdáleného připojení a užívání systému BYZNYS Win®

Předpokládaná velikost datové základny

  • Finanční účetnictví  cca 4000 ročně
  • Faktury vydané       cca 1000 ročně
  • Faktury přijaté          cca 1500 ročně
  • Pokladní záznamy   cca 1000 ročně
Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací