Canaria Travel s.r.o.

Horňátecká 5/481
182 00 Praha 8
www.canariatravel.cz 

 Společnost Canaria Travel byla založena v roce 1993 a je českou cestovní kanceláří. Úzce se specializuje na Kanárské ostrovy a v této oblasti je největším touroperátorem v České republice. Její produkt prodává v současnosti v České republice více než 950 cestovních kanceláří.

Popis realizace

Na základě předimplementační přípravy, byly stanoveny stěžejní body a harmonogram implementace systému. Na počátku implementace byl proveden kompletní převod dat ze stávajícího systému. Tento byl proveden pomocí datové pumpy společnosti J.K.R., spol. s r.o.

Klíčovým bodem byla realizace převodového můstku mezi rezervačním systémem LUNDEGAARD a BYZNYS Win®. Rezervační systém tímto způsobem naplňuje do BYZNYS Win® údaje o obchodních partnerech, faktury vydané a pokladní doklady. Tyto jsou dále již v BYZNYS Win® účtovány a dále spravovány (bankovní úhrady, vzájemné zápočty, upomínky, penalizace, atd.). zpětná komunikace aktualizuje příslušná data zpětně.

Po komplexním otestování převodového můstku v rámci rutinního provozu pod dohledem konzultanta společnosti J.K.R., spol. s r.o. bylo konstatováno, že PIS BYZNYS Win® je ve společnosti Canaria Travel implementován a připraven k předání do rutinního provozu uživateli.

Hlavní přínos řešení

  • obousměrné propojení s rezervačním systémem
  • evidence a automatické účtování přijatých záloh na odlet
  • legislativní aktuálnost


Předpokládaná velikost datové základny 

  • Finanční účetnictví       cca 30000 ročně
  • Faktury vydané            cca 15000 ročně
  • Faktury přijatté             cca   3500 ročně
  • Pokladní záznamy       cca   3000 ročně
Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací