Huber Michael CZ

Michael Huber CZ, s.r.o.
Nad Jezerem 568
252 42 Vestec

Společnost Michael Huber CZ je dceřinou firmou nadnárodní společnosti HUBER GRUPPE, která zahrnuje celkem 22 firem a více než 160 zastoupení po celém světě zabývající se výrobou a distribucí barev a laků. Působnost této společnosti se neustále rozšiřuje a získává stále větší podíl na českém trhu.

Popis realizace

Společnost Michael Huber CZ se rozhodla začít od roku 2002 využívat nový ekonomický informační systém (PIS). Za jeho základ si zvolila systém BYZNYS Win Začátkem roku 2002 jsme připravili prostředí pro zprovoznění našeho softwarového produktu.
Před nasazením systému BYZNYS Win proběhla počátkem měsíce dubna 2002 Předimplementační příprava, s cílem analyzovat stávající hardwarové vybavení i datovou základnu a definovat základní požadavky klienta na nový PIS. V průběhu této etapy byly definovány základní požadavky uživatele na nový PIS a byl zprovozněn databázový server v podobě MSDE 2000. Předimplementace systému BYZNYS Win byla ukončena 23.05.2002.
Následně byla započata Implementace systému BYZNYS Win. V rámci Implementace byl systém BYZNYS Win instalován a zprovozněn na připojených stanicích a v další fázi proběhlo zaškolení uživatelů.
Dle požadavků uživatele byly vytvořeny uživatelské výstupní sestavy a doklady. Ostrý provoz byl zahájen 09.09.2002 a instalace byla v prvním týdnu ostrého provozu pod naším dohledem. Výsledek splnil nad míru naše očekávání a nevyskytly se žádné vážné problémy, které by narušily tok dokladů v PIS, či ohrozily činnost společnosti.

Hlavní přínosy řešení

  • obsluha výrazně oceňuje komunikativnost systému s nástroji MS Office, neboť společnost hojně používá tyto prostředky pro tvorbu vlastních analýz
  • nový systém umožňuje uživateli přizpůsobovat pracovní prostředí aplikace dle vlastních požadavků, což výrazně zpříjemňuje práci s celým systémem
  • opětovně byly v praxi použity uživatelsky vytvořené položky ve spojení s uživatelsky upraveným formulářem a potvrzena tak jejich stabilita v provozu

Předpokládaná velikost datové základny

  • Faktury vydané      cca 6000 ročně
  • Faktury přijaté        cca 3500 ročně
  • Pokladní záznamy cca   400 ročně
Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací