KNOMI s.r.o.

KNOMI
Prašná 131/10
149 00 Praha-Háje

Program společnosti tvoří výroba hydraulických rychlospojek, strojírenského šroubení a dalších soustružených součástí podle dodané výkresové dokumentace. Nabídkový rejstřík doplňuje poradenskou a konzultační činností pro aplikaci svých výrobků. Své výrobky dodává přímo ze svého skladu v Koberovech, nebo prostřednictvím sítě více než 20 prodejců v České republice. Ve Slovenské republice je výhradním zástupcem firma Knomi Martin. KNOMI je uživatelem systému BYZNYS DOS od roku 1994.

Popis realizace

Před nasazením systému BYZNYS Win proběhla Předimplementační příprava s cílem analyzovat stávající hardwarové vybavení a setřídit základní požadavky klienta na nový ekonomický systém. Předimplementační příprava byla zahájena 19. listopadu roku 2001. V průběhu těchto návštěv byl zprovozněn naistalovaný systém BYZNYS Win a definovány stěžejní požadavky uživatele, jako např. monitoring vzdálených skladů v Koberovech, TPV a elektronická komunikace s ČSOB. Předimplementace systému BYZNYS Win byla ukončena 18. prosince 2001.
Celé akci předcházela dlouhodobá a pečlivá příprava nasazení modulu TPV, která odstartovala implementace této části systému u dalších uživatelů a rozšířila tak možnosti celé agendy systému BYZNYS Win. 7. ledna 2002 jsme zahájili Implementaci systému BYZNYS Win. Během ní jsme nainstalovali a zprovoznili BYZNYS Win na centrále v Bratříkově, zaškolili uživatele a převedli stávající datovou základnu ze systému BYZNYS 4.4. Data byla upravena dle přání uživatele a připravena pro první import dat z pobočky v Koberovech, který jsme ihned ověřili. Dle požadavků uživatele byla vytvořena sestava pro sledování podlimitního stavu na výrobních skladech, speciální formuláře převodek a příjemek. Implementace byla ukončena 26.3.2002 a systém byl předán do rutinního provozu.

Hlavní přínosy řešení

  • vícevrstvé řešení na platformě klient/server
  • zvýšená bezpečnost dat v prostředí SQL
  • rozšíření systému o modul TPV
  • jednoduché a intuitivní ovládání v příjemném uživ. prostředí
  • široké možnosti přizpůsobení systému požadavkům uživatele pomocí uživatelských filtrů a podmínek


Předpokládaná velikost datové základny

  • Faktury vydané             cca 1500 ročně
  • Faktury přijaté               cca 1800 ročně
  • Skladové hospodářství cca 3000 ročně
Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací