Byznys Office

Všechny společnosti řeší problém jednotnosti a jedinečnosti dat. Klasickým příkladem je propojení elektronické pošty v Outlooku a informačního systému. Další oblastí je aplikace MS Word a informační systém. Lze data, která jsou v informačním systému, využít například při tvorbě obchodního dopisu, cenové nabídky či smlouvy o dílo? Jak a kde by společnosti měly ideálně uchovávat data, aby je mohli snadno a opakovaně využívat napříč celou organizací?

Byznys Office, součást podnikových informačních systémů Byznys, poskytuje přidanou hodnotu k aplikaci MS Word. S její pomocí je uživatel schopen zapisovat přímo do psaných dokumentů informace, které jsou v systému Byznys. Příkladem může být například vložení adres společnosti a jejího obchodního partnera do úvodu smlouvy či obsah obchodního případu v preambuli smlouvy. 

Dalším příkladem může být příprava jakékoliv vydané korespondence ve formátovaném tvaru dle podnikových standardů (například typu poptávka, nabídka či tisková zpráva). Při kliknutí na tlačítko se uživateli korespondence uloží nejen na disk či do modulu systému Byznys Centra Sdílení Dokumentů, ale zároveň se uloží jako nový záznam v systému Byznys včetně přiloženého dokumentu ve formátu DOC či DOCx. Stejným způsobem jako vydanou korespondenci je možné zpracovávat korespondenci přijatou, vlastní objednávky, záznamy o kontaktech (z telefonátů, schůzek, e-mailů a podobně) či o interní informace.

Výhody Byznys Office :

  • Možnost formátování celého dokumentu dle požadavků uživatele (včetně přidání obrázků a grafiky dle firemní kultury uživatele.
  • Známé prostředí MS Wordu pro uživatele umožňuje zápis dat do ERP systému.
  • Do běžných textů lze z databáze systému doplnit základní informace týkající se uživatele, jeho společnosti či společnosti partnera.
  • Byznys Office také umí rozšířit možnosti aplikace MS Outlook o zápis e-mailů, kalendářových záznamů či úkolů do vybrané databáze systému Byznys ve formě přijaté/vydané korespondence, kontaktu k obchodnímu partnerovi, kalendářovému záznamu či úkolu.
Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací