Aplikace

Byznys Pocket
Jedná se o aplikace do tabletů a chytrých mobilních telefonů s Androidem, Apple iOS a Windows Phone, které pracují na stejném principu jako miniaplikace. Uživatel systému Byznys ERP tak sleduje shodné aktuální informace ve fi remním počítači, z domova, na tabletu i na mobilním telefonu. A mít správné informace na správném místě ve správný čas – znamená být připraven. 
Klientská část je distribuována zdarma prostřednictvím služeb App Store, Google Play a Windows Phone Store. Serverovou část dodává Byznys software, s.r.o. Zároveň jsme připraveni zabezpečit i systémové služby spojené s instalací a konfigurací. Potřebujete-li zabezpečit stálé aktuální informace pro pracovníky či obchodní partnery uložené v Byznys ERP, získáte moderní a efektivní nástroj.

Byznys Kalendář

Stálá spolupráce při činnosti firmy je v současnosti jedním z důležitých faktorů zvyšujících efektivitu. O získání zakázky mnohdy rozhodují detaily – schopnost rychle a včas reagovat.
 

Byznys mobile
Rozšiřte prodejní možnosti vašeho obchodního týmu s mobilními aplikacemi, díky nimž budete mít interaktivní přístup ke všem důležitým informacím, které byste mohli potřebovat k úspěšnému uzavření obchodu. Z chytrých mobilních telefonů a tabletů k nim můžete prostřednictvím aplikace Byznys mobile přistupovat odkudkoliv, bez omezení a dokonce i bez připojení k internetu.


 

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací