Ocenění a certifikace

J.K.R. je autorem a dodavatelem podnikových informačních systémů BYZNYS ERP, které dokážou pokrýt všechny potřebné procesy ve všech podnikatelských odvětvích a poskytnout uživatelům i managementu efektivní nástroj pro řízení a plánování chodu celé organizace.

Cílem společnosti je vybudovat na stávajících základech fungující podnik s operativní reakcí na požadavky trhu a zejména potřeby zákazníků. Prostředkem je rozšiřování aktivit na trhu České republiky, Slovenské republiky a dále členských zemí Evropské unie jako stabilní dodavatel systémů řízení pro střední a větší podnikatelské subjekty. K tomu bude nutné připravovat další vlastní obchodní zastoupení nebo kompletně vybavené pobočky ve vybraných regionech a rozšiřovat dealerskou síť spolupracujících odborných firem.

Povedeme společnost k trvalé prosperitě, neustále se zlepšující technické úrovni a jakosti, která naše zákazníky vždy uspokojí a současně bude odolná proti výkyvům trhu. K naplnění stanovené politiky se zavazujeme neustále zlepšovat efektivitu systému managementu jakosti. K tomu jsme získali účast, úsilí a odpovědnost všech zaměstnanců, budeme rozvíjet neustále jejich schopnosti a dovednosti a svojí osobní angažovaností a trvalou aktivitou jim půjdeme příkladem.

Za svoji činnost, kvalitu podnikových informačních systémů BYZNYS ERP a schopnosti a odborné znalosti konzultantů byla společnost J.K.R. mnohokrát oceněna a je držitelem řady významných certifikátů.

 

ČSN EN ISO 9001:2009

Oblast certifikace: Vývoj a implementace podnikového informačního systému a jeho následná podpora.

 

 

Pravidelný audit systému BYZNYS ERP – 2x ročně

Provedené testy a ověřování nezjistily skutečnosti, které by byly v rozporu s platnými předpisy, postupy účtování nebo všeobecně uznávanými účetními zásadami. Z uvedených důvodů je doporučeno využívat informační systémy třídy BYZNYS k vedení ekonomických agend a účetnictví v podmínkách České republiky.

 

Rating MSP B+

Společnosti s Ratingem MSP B+ jsou v rámci srovnatelných MSP nadprůměrné, podnikání je finančně stabilní a svému okolí dává dobré předpoklady budoucího rozvoje. Schopnost dostát svým závazkům je vysoká! Společnosti tak díky vysokému ratingu plní základní podmínky pro čerpání fondů EU.

  

Diamantové oko

Nejlepší produkt pro podnikové informační systémy na mezinárodním veletrhu INVEX 2007 od časopisu Connect.

 

Microsoft Gold ISV Partner

Vysoká úroveň integrace řešení ERP BYZNYS s produkty Microsoft a kvality služeb i produktů ERP BYZNYS přináší uživatelům dlouhodobě vysokou technickou kvalitu řešení i servisní služby na vysoké úrovni. Nejvyšší ocenění společnosti Microsoft pro své partnery potvrzuje výjimečné postavení J.K.R..

 

Microsoft Platform Test for ISV Solutions

Identifikuje software, který vhodně využívá operační systémy a technologie Microsoft.

 

Certifikace DMS pro dealery značky FORD

 

Czech Made

Kvalita byla ověřena a výrobce je oprávněn používat značku CZECH MADE.

  

IT produkt 2008

Podnikový informační systém BYZNYS ERP ve verzi VR získal 1. místo v kategorii Informační systémy v soutěži IT produkt 2008, vyhlašované odborným vydavatelstvím IDG.

 

Computerworld Excellent

Redakce časopisu udělila produktu BYZNYS ERP a modulu Projektové řízení ocenění COMPUTERWORLD EXCELLENT.

  

Nejlepší případová studie roku 2009

Společnost J.K.R získala ocenění Nejlepší případová studie roku 2009 od odborné poroty měsíčníku CIO Business world za zpracování případové studie “BYZNYS ERP v Nohel Garden”.

 

Nejlepší případová studie roku 2010

Společnost J.K.R. získala ocenění Nejlepší případová studie roku 2010 od odborné poroty měsíčníku CIO Business world za zpracování případové studie “SKLADNÍCI OVLÁDANÍ HLASEM – Lekkerland”.

 

Úspěšný účastník soutěže IT projekt roku 2010

Společnost J.K.R. se stala finalistou soutěže IT projekt roku 2010 pořádanou každoročně Českou asociací manažerů úseků informačních technologií.

 

Moderní řízení doporučuje

Ocenění od časopisu pro manažery Moderní řízení za případovou studii “Parkovací systémy s Byznys ERP”, týkající se úspěšného projektu implementace podnikového informačního systému Byznys ERP ve společnosti Designa Parking & Access.

 

 

Nejlepší případová studie roku 2011

Společnost J.K.R. získala v kategoriích “Business přínos” a “Obchod a služby” ocenění Nejlepší případová studie roku 2011 od odborné poroty měsíčníku CIO Business World za zpracování případové studie “Byznys se vzduchem” ve společnosti VSK Profi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací