Oborová řešení

Byznys - UNIVERZÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY OBORY

ERP systémy dokáží přijímat konkrétní požadavky dané společnosti a reagovat na ně. Nad standardním jádrem systému se vytváří řešení, které kopíruje veškeré podnikové procesy. Výsledkem je nástroj plně podporující růst společnosti. Efekt kvalitní implementace ERP pak spočívá v přesných informacích ve správný čas na správném místě. Sofistikovaná řešení dokonce plánují a prognózují další vývoj a v určitých případech mohou i modelovat nejpravděpodobnější scénáře budoucího vývoje.

Podnikové informační systémy určené pro segment středních a větších organizací v sobě spojují přednosti „krabicových" ekonomických balíků a velkých systémů, samozřejmě s přihlédnutím k velikosti zákazníka a jeho podnikatelskému oboru. Z malých ekonomických systémů přebírají do určité míry kompaktnost celého řešení, rychlost zprovoznění, uživatelsky přívětivé a jednoduché ovládání a v neposlední řadě také nízkou cenu. Z „velkých" řešení se pak ERP produkty pro střední a větší organizace inspirují v oblasti podpory a přizpůsobení zákaznickým podnikovým procesům, uzpůsobení pro specifické tržní segmenty, dostatečné zásobě doplňujících modulů, které lze podle potřeb do systému přidávat, či úrovni zákaznické podpory.

Podnikové informační systémy Byznys jsou nástrojem pro komplexní řízení podniků, které chtějí sjednotit podnikové agendy nebo získat pomocníka pro sledování kompletních ekonomických agend. Byznys nabízí řešení pro plánování a řízení všech klíčových podnikových procesů, a to na všech úrovních podnikové architektury.

Rozsahem nabízených modulů a vysokou variabilitou při nasazování jsou systémy Byznys schopny pokrýt potřeby organizací různého oborového zaměření - od obchodních společností, přes účetní firmy až po výrobní podniky působící v rozličných oblastech. Systémy Byznys tak dokáží najít řešení nejen pro společnosti, které mají rozsáhlé a specifické požadavky na funkčnost, ale i pro firmy, u kterých je kladen důraz na zpracovávání velkých datových objemů.

 

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací