Dopravní společnosti

Byznys v oblasti dopravy, logistiky a spedice

Společnosti, které mají jako předmět činnosti poskytování služeb v oblasti dopravy, potřebují ERP systém, který jim usnadní práci, při plánování i následném vyúčtování dopravních služeb.

Byznys vychází ze základních potřeb těchto firem a připravil pro ně podpůrné nástroje zaměřené na optimalizaci vnitřních procesů z pohledu zpracování zakázek. Tím dochází k udržení stávajícího zákazníka, získávání nových klientů. Systém má mnoho funkcí, které řeší zmíněnou oblast od naplánování jednotlivých jízd dle zadání po složité reportování v rámci společnosti i obchodních partnerů.

Systém je schopen uspořit značné náklady díky nastavení automatických procesů na klíčové procesy. Svou variabilitou umožňuje řešení v rámci jednotlivých modulů nebo propojením na další specializované systémy.

Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys v oblasti dopravy, logistiky a spedice, dozvíte v sekci Byznys/Moduly/Doprava/

Další reference a případové studie podnikového informačního systému Byznys z oblasti dopravy a logistiky naleznete v sekci reference/dopravni-spolecnosti

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací