Dopravní společnosti

Společnosti, které mají jako předmět činnosti poskytování služeb v oblasti dopravy, potřebují ERP systém, který jim usnadní práci, při plánování i následném vyúčtování dopravních služeb.

Byznys ERP vychází ze základních potřeb těchto firem a připravil pro ně podpůrné nástroje zaměřené na optimalizaci vnitřních procesů z pohledu zpracování zakázek. Tím dochází k udržení stávajícího zákazníka, získávání nových klientů. Systém má mnoho funkcí, které řeší zmíněnou oblast od naplánování jednotlivých jízd dle zadání po složité reportování v rámci společnosti i obchodních partnerů.

Systém je schopen uspořit značné náklady díky nastavení automatických procesů na klíčové procesy. Svou variabilitou umožňuje řešení v rámci jednotlivých modulů nebo propojením na další specializované systémy.

Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys ERP v oblasti dopravy, logistiky a spedice, dozvíte v sekci Byznys ERP/Moduly/Doprava/

3Group s.r.o.

Stěžejní činností je zasilatelství a to jak vnitrostátní tak i mezinárodní a s ním spojené služby.

Chlumčanská doprava s.r.o.

Společnost Chlumčanská doprava surovin s.r.o. byla založena v roce 2003, jakožto sesterská organizace zaměřená výlučně na sklápěčkovou přepravu. Provádí nákladní kamionovou přepravu sypkých hmot a zemědělských komodit, valníkovou přepravu

Dítě Spedicion s.r.o.

Společnost DÍTĚ SPEDITION s.r.o. se zabývá zajišťováním kompletních logistických služeb, především ale mezinárodní a vnitrostátní silniční nákladní dopravou.

Dopravní podnik města Pardubic a.s.

zajišťování všech dopravních služeb - městká, meziměstká i mezinárodní doprava

DTS Vrbenský, a.s.

Základním cílem implementace BYZNYS VR® bylo sjednocení podnikové agendy do jednoho kompaktního ERP systému, zjednodušení a zprůhlednění podnikových procesů.

Eurepap s.r.o.

Společnost Eurepap s.r.o. působí na trhu s odpadovým papírem od roku 1999. Poskytuje komplexní služby v oblasti nakládání s odpady, především s papírem.

GAHR International, spol.s r.o

GAHR International, spol.s r.o. byla založena v roce 1999 jako sesterská společnost firmy Gahr International v Leiblfingu. Společnost podporuje rychle se rozvíjející trhy v bývalé východní Evropě. Zároveň zajišťuje kvalitu služeb zákazníkům, dle zavedenýc

GKR Holding a.s.

Hlavními předměty činnosti jsou analytické práce, správa portfolia a majetku, finanční a mzdové účetnictví, daňové a auditorské služby, obchodní a marketingové poradenství.

Jednota České Budějovice

Jednota, spotřební družstvo České Budějovice, je firma s dlouholetou tradicí v oblasti obchodu a služeb.

Letiště Brno a.s.

Společnost Letiště Brno byla založena v roce 2001. Základním předmětem její činnosti je zajišťování provozu mezinárodního veřejného letiště Brno-Tuřany a poskytování souvisejících služeb, dále pak zajištění údržby a rozvoje letiště v souladu s potřebami l

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací