Služby

Firmy, které se zaměřují na zakázkové zpracování a poskytování služeb, mají velmi specifické požadavky na ERP systém. Je to způsobeno zaměřením společností, které své procesy musí maximálně přizpůsobit zákazníkovi. Byznys ERP vychází ze základních potřeb těchto firem a připravil pro ně podpůrné nástroje zaměřené na optimalizaci vnitřních procesů z pohledu zpracování zakázek. Tím dochází k udržení stávajícího zákazníka, získávání nových klientů.

Systém má mnoho funkcí, které řeší zmíněnou oblast od pořízení prvotních dokladů po složité reportování v rámci společnosti i obchodních partnerů. Systém je schopen uspořit značné náklady díky nastavení automatických procesů na klíčové procesy. Svou variabilitou umožňuje řešení v rámci jednotlivých modulů nebo propojením na další specializované systémy.

Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys ERP v oblasti služeb a zakázek, se dozvíte v sekci Byznys ERP/Oborová řešení/Služby a zakázky.

ALKONA a.s.

Správa majetkových účastí, investice, ekonomické a organizační poradenství, vedení účetnictví, daňové a účetní poradenství

AMADEUS MARKETING CSA

Komplexní řešení pro cestovní kanceláře zahrnujících globální distribuční systém (GDS)

Atento Česká republika a.s.

kontaktní centra, telemarketing

auto MOTOL BENI a.s.

Prodej a servis vozů FORD

Canaria Travel s.r.o.

Úzce se specializuje na Kanárské ostrovy a v této oblasti je největším touroperátorem v České republice.

Color Cars s.r.o.

Prodej a servis vozů Citroën

COMFORT SDRUŽENÍ a. s.

Od roku 1992 nabízí zákazníkům kompletní dodávky vzduchotechnických celků včetně projektové dokumentace, montáže zařízení, uvedení do provozu, zaregulování systému a poskytování profesionálních servisních služeb.

DATASYS s.r.o.

Společnost DATASYS se zaměřuje na specializované služby v oblasti informačních technologií a telekomunikací

DUN & BRADSTREET, spol. s r. o.

Poskytování lokálních a globálních informačních produktů a služeb, které pomáhají zákazníkům zvyšovat obchodní příležitosti a minimalizovat rizika.

ECOTONER s.r.o.

Komplexní dodávky spotřebního materiálu pro veškeré počítačové tiskárny.

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací