Služby

Firmy, které se zaměřují na zakázkové zpracování a poskytování služeb, mají velmi specifické požadavky na ERP systém. Je to způsobeno zaměřením společností, které své procesy musí maximálně přizpůsobit zákazníkovi. Byznys ERP vychází ze základních potřeb těchto firem a připravil pro ně podpůrné nástroje zaměřené na optimalizaci vnitřních procesů z pohledu zpracování zakázek. Tím dochází k udržení stávajícího zákazníka, získávání nových klientů.

Systém má mnoho funkcí, které řeší zmíněnou oblast od pořízení prvotních dokladů po složité reportování v rámci společnosti i obchodních partnerů. Systém je schopen uspořit značné náklady díky nastavení automatických procesů na klíčové procesy. Svou variabilitou umožňuje řešení v rámci jednotlivých modulů nebo propojením na další specializované systémy.

Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys ERP v oblasti služeb a zakázek, se dozvíte v sekci Byznys ERP/Oborová řešení/Služby a zakázky.

ENPROSPOL, s.r.o.

Projekční činnost v elektroenergetice

ESO travel s.r.o

Prodej zájezdů a podpora cestovního ruchu.

Greif-akustika, s.r.o.

Měření hluku, akustické studie, projekční činnost,realizace navržených opatření, tj. výroba, instalace a zprovoznění zařízení.

H & HOTELS s.r.o.

Provozovatel hotelů v centru Prahy

JEDNOTA České Budějovice

Poskytování kvalitních služeb a nabídka širokého sortimentu jakostního a čerstvého zboží.

KAJGR - prodej pneu, a.s.

firma zajišťuje kompletní sortiment veškerých pneumatik, disků, vložek a protektorů včetně servisních prací a to formou velkoobchodu i maloobchodu. Firma Kajgr patří mezi největší autorizované partnery firem Michaelin Bridgestone a Matador v Čechách.

Kerio Technologies s.r.o.

Výroba bezpečnostního internetového softwaru pro malé a středně rozsáhlé sítě, se specializací na síťové firewally a bezpečnost interní firemní komunikace.

Letiště Brno

Služby související s leteckou dopravou

Messenger, s.r.o.

Kurýrní služba a pro oblast Prahy

MUSICA BOHEMICA, s.r.o.

hlavní organizátor a vyhlašovatel ankety Český slavík

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací