Služby

Firmy, které se zaměřují na zakázkové zpracování a poskytování služeb, mají velmi specifické požadavky na ERP systém. Je to způsobeno zaměřením společností, které své procesy musí maximálně přizpůsobit zákazníkovi. Byznys ERP vychází ze základních potřeb těchto firem a připravil pro ně podpůrné nástroje zaměřené na optimalizaci vnitřních procesů z pohledu zpracování zakázek. Tím dochází k udržení stávajícího zákazníka, získávání nových klientů.

Systém má mnoho funkcí, které řeší zmíněnou oblast od pořízení prvotních dokladů po složité reportování v rámci společnosti i obchodních partnerů. Systém je schopen uspořit značné náklady díky nastavení automatických procesů na klíčové procesy. Svou variabilitou umožňuje řešení v rámci jednotlivých modulů nebo propojením na další specializované systémy.

Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys ERP v oblasti služeb a zakázek, se dozvíte v sekci Byznys ERP/Oborová řešení/Služby a zakázky.

NATURAL, spol. s r.o.

Plemenářská činnost

NEWTON Media, a.s.

Dodavatel veškerých informaci z novin, časopisů, zpravodajských pořadů televizních a rozhlasových stanic, agenturního zpravodajství a Internetu v elektronické podobě.

NORIS Czech Republic, s.r.o.

Velkoobchod s mraženým zbožím

PRAGUE INTERNATIONAL Ltd.

Cestovní ruch se zaměřením na poznávací zájezdy po České republice

Příbramská teplárenská a.s.

Výroba, prodej a distribuce tepla a elektřiny (licencovaný výrobce elektřiny).

RETON system, s.r.o.

Renovace tonerových kazet, spotřební materiál do tiskáren a kopírovacích strojů

S-COMP Centre CZ s.r.o.

Společnost S-comp Centre CZ působí v oblasti služeb v informačních technologiích.

SANATORIUM ASTORIA a.s.

Komplexní a ambulantní lázeňská léčba

TranSoft a. s.

Komplexní služby výpočetní techniky zejména pro firmy zabývající se celními službami, skladováním, dopravou, obchodem a výrobní činností

Wastech a.s.

Poradensko-posudková činnost v oblasti nakládání s odpady

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací