Stavebnictví

Byznys ERP je vhodným nástrojem pro segment stavebnictví a pro řízení developerských projektů v oblasti stavebnictví. Správný informační systém dokáže přesně řídit chod celé organizace a je důležitým nástrojem pro trvalé snížení rizik ohrožujících efektivitu podnikání. Byznys ERP pokrývá široké spektrum činností ve stavebnictví – od projekčních, dodavatelských či realizačních firem, přes subdodavatele, až po developerské firmy.

Konzultanti Byznys software mají v oblasti stavebnictví rozsáhlé zkušenosti s nasazováním podnikových informačních systémů Byznys ERP například v těchto oborech:

  • Stavba občanských staveb domů a bytů, kde je nutné postihnout plánování, průběh výstavby, prodej, splátkování, pozastávky, či servis a reklamace.
  • Stavba průmyslových budov, kanceláří a obchodních center, kde je zase specifická evidence postupu výstavby. Developerská aktivita je zde spojená s komplexním řešením jednotlivých obchodních případů, sledováním subdodávek a řízením outsourcovaných služeb dodavatelů. Zajistit je třeba i prodej plochy jednorázově nebo pomocí pronájmu plochy měsíčně či v jiné periodě.
  • Subdodávky stavebních projektů a základní stavební připravenost projektů, kde přichází ke slovu specifická evidence pro realizační firmy, a to jak pro potřeby vlastní, tak pro výkaznictví odběrateli. Dále poskytování outsourcingových služeb či dodávky do stavebnictví.

Specifické funkcionality Byznys ERP pro stavebnictví:

  • Zakázky a obchodní případy umožňují finanční a věcné řízení stavebních zakázek.
  • Řízení projektů usnadňuje procesní řízení projektů.
  • Pozastávky představují nejkomplexnější řešení pozastávek na trhu, a to v oblasti dodavatelské i odběratelské.
  • Evidence nákupních ceníků dodavatelů usnadňují řízení nákupních cen, což je důležité především pro obchodní firmy.
  • Doprava mimo jiné umožňuje evidenci stavebních strojů a sledování jejich provozu, využití a v neposlední řadě i ekonomických parametrů.


Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys ERP v oblasti stavebních společností se dozvíte v sekci Byznys ERP/Oborová řešení/Stavební společnosti.

3V & H, s.r.o.

Kompletní dodávky staveb, stavby na klíč a celkové rekonstrukce v občanské a bytové výstavbě, inženýrské stavby a výstavba výrobních hal a objektů.

CENTRAL GROUP a.s.

Prodej rodinných domů, bytů a parcel

DARTE, s.r.o.

Prodej stavebních materiálů

Ditherm, a.s.

Komplexní dodávky staveb, prodej žáruvzdorných materiálů

FINO - trade s.r.o.

Kompletní stavební servis pro zájemce o rodinné domky, rekonstrukce staveb, průmyslovou výstavbu pro podnikání a další aktivity. samotnou dodávku staveb.

Gradus, s.r.o.

Firma dodává na český trh střešní systémy a to střešní světlíky, zařízení pro odvod kouře a tepla, střešní vpusti a podlahové krytiny

HAVI s.r.o.

Stavební společnost. Realizace staveb, velkoobchod a maloobchod veškerého stavebního materiálu, nářadí, malířských potřeb apod. a s tím souvisejícími službami

INTEGRA group s.r.o.

Společnost Integra Group s.r.o. poskytuje komplexní dodávky a služby v oblasti výstavby, projektování a servisu obchodních jednotek ve velkých obchodních centrech. Mezi její zákazníky patří firmy jako Adidas, Kenvelo, A3 Sport atd.

LEKOS spol. s r.o.

Prodej stavebních materiálů s preferencí progresivních lehkých stavebních

Rubikon stavby s.r.o.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej obkladů, sanity, topení. Stavební činnost

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací