Stavebnictví

Byznys ERP je vhodným nástrojem pro segment stavebnictví a pro řízení developerských projektů v oblasti stavebnictví. Správný informační systém dokáže přesně řídit chod celé organizace a je důležitým nástrojem pro trvalé snížení rizik ohrožujících efektivitu podnikání. Byznys ERP pokrývá široké spektrum činností ve stavebnictví – od projekčních, dodavatelských či realizačních firem, přes subdodavatele, až po developerské firmy.

Konzultanti Byznys software mají v oblasti stavebnictví rozsáhlé zkušenosti s nasazováním podnikových informačních systémů Byznys ERP například v těchto oborech:

  • Stavba občanských staveb domů a bytů, kde je nutné postihnout plánování, průběh výstavby, prodej, splátkování, pozastávky, či servis a reklamace.
  • Stavba průmyslových budov, kanceláří a obchodních center, kde je zase specifická evidence postupu výstavby. Developerská aktivita je zde spojená s komplexním řešením jednotlivých obchodních případů, sledováním subdodávek a řízením outsourcovaných služeb dodavatelů. Zajistit je třeba i prodej plochy jednorázově nebo pomocí pronájmu plochy měsíčně či v jiné periodě.
  • Subdodávky stavebních projektů a základní stavební připravenost projektů, kde přichází ke slovu specifická evidence pro realizační firmy, a to jak pro potřeby vlastní, tak pro výkaznictví odběrateli. Dále poskytování outsourcingových služeb či dodávky do stavebnictví.

Specifické funkcionality Byznys ERP pro stavebnictví:

  • Zakázky a obchodní případy umožňují finanční a věcné řízení stavebních zakázek.
  • Řízení projektů usnadňuje procesní řízení projektů.
  • Pozastávky představují nejkomplexnější řešení pozastávek na trhu, a to v oblasti dodavatelské i odběratelské.
  • Evidence nákupních ceníků dodavatelů usnadňují řízení nákupních cen, což je důležité především pro obchodní firmy.
  • Doprava mimo jiné umožňuje evidenci stavebních strojů a sledování jejich provozu, využití a v neposlední řadě i ekonomických parametrů.


Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys ERP v oblasti stavebních společností se dozvíte v sekci Byznys ERP/Oborová řešení/Stavební společnosti.

S.O.K. stavební, s.r.o.

S.O.K. stavební, s.r.o. je úspěšná firma podnikající ve stavebnictví, s předním postavením v oblasti Vysočiny, která se zaměřuje se na generální dodávky staveb pro zemědělství, hal a bytových domů.

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací