Účetní firmy

Podnikový informační systém Byznys ERP je vhodným nástrojem nejen pro vlastní vedení účetnictví a s tím spojené agendy, ale také pro vedení účetnictví dodavatelským způsobem, což je pomocí podnikového informačního systému Byznys ERP realizováno v řadě účetních firem. Zpracování této agendy umožňuje systém multiverzních firem, který je účetním firmám poskytován s výrazným cenovým zvýhodněním.

  • Detailní nastavení účetních předkontací, které se využijí při automatické účetní likvidaci prvotních dokladů, čímž dochází k výraznému urychlení účtování.
  • Automatizaci rutinních a kontrolních procesů, kde jsou využívány moderní systémy pro sledování průběhu jednotlivých kroků v rámci opakovaných činností s využitím modulu Workflow a autorizace dokladů.
  • Evidenci a archivaci dokumentů a záznamů, zejména s využitím centra sdílení dokumentů, kde je možno v přehledné struktuře uchovávat dokumenty i s přidělením přístupových práv na základě definované organizační struktury společnosti.
  • Výkaznictví a uživatelské výstupy, které jsou základním stavebním kamenem pro dodavetelské vedení účetnictví. Systém uživatelsky definovaných výstupů umožňuje přizpůsobení sestav a formulářů na základě přání jednotlivých zákazníků.

Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys ERP v oblasti účetních firem se dozvíte v sekci http://www.vhsoft.cz/oborova-reseni/ucetni-firmy

 

AUDIT & CONSULTING spol. s r.o.

vedení účetnictví, auditorské služby

KLAUS v.o.s.

vedení účetnictví

Moore Stephens

S více než 80 zkušenými odborníky je Moore Stephens jednou z předních auditorských, účetních a daňově poradenských firem působících na českém trhu.

TACOMA Consulting a. s.

Poradenská společnost poskytující integrované služby na principu „one-stop-shop“ v oblasti Fúzí a akvizic, corporate finance, oceňování, daní, trustových služeb, auditu, účetního a mzdového poradenství.

  • 1
Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací