Výrobní firmy

Byznys ERP je efektivním nástrojem pro řízení výroby ve většině výrobních odvětví. Jeho komplexní řešení řízení výroby není odvětvově specializovaný produkt, ale univerzální systém, který je relativně snadno modifikovatelný.

Pomocí něj lze automatizovat řízení výroby v různých výrobních odvětvích, jako jsou například strojírenství, elektrotechnika, papírenství, výroba nábytku, stavebních prefabrikátů, slévárny, kovárny, a další. Je vhodný pro kusovou i sériovou výrobu, podporuje zakázkovou výrobu i výrobu na sklad pro trh.Zajišťuje zprůhlednění a automatizaci všech výrobních procesů v návaznosti na činnosti podpůrných činností (obchod, konstrukce, technologie a další).

  • Strojírenská výroba - řešení importů materiálů a polotovarů do kusovníku. Komunikace s externími specializovanými programy např. pro vytváření řezných plánů pro NC stroje nebo se systémy CAD.
  • Elektrotechnická výroba - úpravy výrobních operací a doplnění kusovníkových rozpadů materiálu zákazníka. Systém umožňuje jednoduše zakládat a uchovávat různé varianty výroby jednoho výrobku.
  • Plastikářská výroba – evidence jakostí výrobků – pomocí šarže neboli sériového čísla, skupiny sortimentu a evidence pohybů mezi nimi – vzorky, polotovary, technologický odpad, hotové výrobky, suroviny, pomocný materiál.
  • Slévárenská výroba – kromě základních funkcí jsou řešeny i tzv. doplňkové údaje (číslo tavby), sledování vratu po jednotlivých druzích slitin za zadané období a o sledování výrobních šarží (taveb).
  • Výroba betonových prvků – specifické řešení ve způsobu zadávání nových dílců a jejich číslování vzhledem k celkovému výrobku nebo rekapitulace spotřeby betonu podle zakázky a pracoviště z hlášení.

Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys ERP v oblasti výrobních společností v sekci Byznys ERP/Oborová řešení/Výrobní firmy

 

Anbremetall a.s.

Zpracování kovového odpadu

AROS-osiva s.r.o.

Producent travních směsí

AUTOMETAL spol. s .o.

Výroba výfukových soustav..

Avia Propeller, s.r.o.

výroba vrtulí

BELET a.s.

Akciová společnost Belet vznikla v roce 1992 a nabízí kompletní sortiment manipulační techniky

ELBAS

Firma ELBAS poskytuje kompletní služby spojené s výrobou elektroinstalace vozidel, speciálních nástaveb a mobilních strojů. Jvariant a volitelných do

EMCOS

Společnost EMCOS byla založena v roce 1993 jako privátní společnost vyčleněním z tehdy největšího závodu na výrobu rozváděčů nízkého napětí v České republice.

Huber Michael CZ

Společnost Michael Huber CZ je dceřinou firmou nadnárodní společnosti HUBER GRUPPE, která zahrnuje celkem 22 firem a více než 160 zastoupení po celém světě zabývající se výrobou a distribucí barev a laků. společnosti se neustále rozšiřuje a

K-PROTOS

Společnost K-PROTOS poskytuje služby v oblasti výroby, montáží oprav, údržby a kontroly strojního zařízení a petrochemických jednotek a rovněž provozuje svářečskou školu.

KAMENA VD

Firma Kamena výrobní družstvo Brno vznikla v roce 1952 jako výrobce betonového a teracového zboží, tmavé teracové drti serpentinit – materiál HADEC a zpracovatele přírodního kamene.

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací