Výrobní firmy

Byznys ERP je efektivním nástrojem pro řízení výroby ve většině výrobních odvětví. Jeho komplexní řešení řízení výroby není odvětvově specializovaný produkt, ale univerzální systém, který je relativně snadno modifikovatelný.

Pomocí něj lze automatizovat řízení výroby v různých výrobních odvětvích, jako jsou například strojírenství, elektrotechnika, papírenství, výroba nábytku, stavebních prefabrikátů, slévárny, kovárny, a další. Je vhodný pro kusovou i sériovou výrobu, podporuje zakázkovou výrobu i výrobu na sklad pro trh.Zajišťuje zprůhlednění a automatizaci všech výrobních procesů v návaznosti na činnosti podpůrných činností (obchod, konstrukce, technologie a další).

  • Strojírenská výroba - řešení importů materiálů a polotovarů do kusovníku. Komunikace s externími specializovanými programy např. pro vytváření řezných plánů pro NC stroje nebo se systémy CAD.
  • Elektrotechnická výroba - úpravy výrobních operací a doplnění kusovníkových rozpadů materiálu zákazníka. Systém umožňuje jednoduše zakládat a uchovávat různé varianty výroby jednoho výrobku.
  • Plastikářská výroba – evidence jakostí výrobků – pomocí šarže neboli sériového čísla, skupiny sortimentu a evidence pohybů mezi nimi – vzorky, polotovary, technologický odpad, hotové výrobky, suroviny, pomocný materiál.
  • Slévárenská výroba – kromě základních funkcí jsou řešeny i tzv. doplňkové údaje (číslo tavby), sledování vratu po jednotlivých druzích slitin za zadané období a o sledování výrobních šarží (taveb).
  • Výroba betonových prvků – specifické řešení ve způsobu zadávání nových dílců a jejich číslování vzhledem k celkovému výrobku nebo rekapitulace spotřeby betonu podle zakázky a pracoviště z hlášení.

Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys ERP v oblasti výrobních společností v sekci Byznys ERP/Oborová řešení/Výrobní firmy

 

Kasalova pila

Kasalova pila je tradiční dřevozpracující podnik v Jihočeském kraji s dlouhodobou historií.

KNOMI s.r.o.

Společnost KNOMI vznikla v roce 1992. Program společnosti tvoří výroba hydraulických rychlospojek, strojírenského šroubení a dalších soustružených součástí podle dodané výkresové dokumentace.

KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade

zajišťuje prodej v České republice pro svoji mateřskou společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH, jednoho z největších současných světových producentů a distributorů uměleckých, školních a kancelářských potřeb té nejvyšší kvality.

Kompek spol. s r. o.

Společnost Kompek představuje významného výrobce pekařského a cukrářského sortimentu. Mezi aktivity společnosti dále patří i výroba a servis strojů pro pekárenský průmysl.

LAMAL s.r.o.

Lamal je inženýrsko – výrobní společnost působící od r. 1993. Oblast dodávek zahrnuje prodej elektro-materiálu, zpracování projektů, zabezpečovací systémy, kamerové systémy.

LEKOV a.s.

Společnost Lekov, založená roku 1934, je předním výrobcem elektrických spínacích a řídících komponentů pro trakční vozidla.

RAVAK a.s.

Společnost Ravak byla založena v roce 1991, zabývá se výrobou a prodejem sanitární techniky a v současné době působí velkou měrou nejen na českém trhu. Dceřinné společnosti jsou rozesety po celém světě.

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací