Významné instalace

Podnikové informační systémy Byznys ERP v současnosti využívá více než 1 200 organizací ze všech oborů podnikání. Některé společnosti jsou přitom zákazníky Byznys software od počátku činnosti. Mezi zákazníky Byznys software figurují především střední a větší organizace, na jejichž potřeby se dlouhodobě zaměřujeme. Díky vysoké flexibilitě přitom podnikové informační systémy Byznys ERP dokáží uspokojit potřeby i malých organizací a poskytnout jim potřebnou podporu pro dynamický rozvoj.

V této sekci přinášíme případové studie vybraných referenčních zákazníků z mnoha oblastí podnikání. Můžete si tak snadno udělat představu o kvalitách podnikových informačních systémů Byznys ERP i profesionalitě konzultantů Byznys software Pro další informace a podrobnosti nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poskytneme veškeré informace, které vám mohou při výběru ERP řešení pomoci.

AUTOMETAL spol. s .o.

Výroba výfukových soustav

Canaria Travel s.r.o.

Cestovní kancelář se specializací na Kanárské ostrovy.V této oblasti je největším touroperátorem v České republice.

CENTRAL GROUP a.s.

Prodej rodinných domů, bytů a parcel

Český národní podnik s.r.o.

Design, výroba a prodej širokého sortimentu tradiční české řemeslné výroby.

Color Cars s.r.o.

Prodej a servis vozů Citroën

Jednota České Budějovice

firma s dlouholetou tradicí v oblasti obchodu a služeb. Je členem Svazu českých a moravských spotřebních družstev a nákupní centrály COOP Centrum, družstvo a patří mezi největší spotřební družstva v České republice.

KERIO TECHNOLOGIES

Společnost Kerio Technologies, založená v roce 2001, je jedním z hlavních výrobců bezpečnostního internetového softwaru pro malé a středně rozsáhlé sítě, se specializací na síťové firewally a bezpečnost interní firemní komunikace.

Nohel Garden

Firma Nohel Garden je největším dodavatelem zahradnických potřeb v ČR a SR.

RAVAK

Společnost Ravak byla založena v roce 1991, zabývá se výrobou a prodejem sanitární techniky a v současné době působí velkou měrou nejen na českém trhu.

RYOR

Společnost se zabývá vývojem, výrobou a prodejem kosmetických přípravků. Výrobní sortiment firmy Ryor dnes tvoří přes 80 přípravků pro maloobchodní trh a 38 přípravků pro profesionální použití v kosmetických salonech.

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací