Zakázková výroba

Firmy, které se zaměřují na zakázkové zpracování a poskytování služeb, mají velmi specifické požadavky na ERP systém. Je to způsobeno zaměřením společností, které své procesy se musí maximálně přizpůsobit zákazníkovi. Byznys ERP vychází ze základních potřeb těchto firem a připravil pro ně podpůrné nástroje zaměřené na optimalizaci vnitřních procesů z pohledu zpracování zakázek. Tím dochází k udržení stávajícího zákazníka, získávání nových klientů.

Systém má mnoho funkcí, které řeší zmíněnou oblast od pořízení prvotních dokladů po složité reportování v rámci společnosti i obchodních partnerů. Systém je schopen uspořit značné náklady díky nastavení automatických procesů na klíčové procesy. Svou variabilitou umožňuje řešení v rámci jednotlivých modulů nebo propojením na další specializované systémy.

Více se o možnostech, které nabízejí podnikové informační systémy Byznys ERP v oblasti služeb a zakázek, se dozvíte v sekci Byznys ERP/Oborová řešení/Služby a zakázky.

BIZETT CZ

Výroba a prodej dopravního značení, trvalých a provizorních dopravních značek a jejich instalace na všech pozemních komunikacích.

Česká letecká servisní a.s.

Systémová řešení, integrace avioniky, inženýring, výroba kabeláže, instalace, vybavení a prodej avioniky včetně technické podpory. Údržba vybavení prováděná na letounech.

HACH cz, s. r. o.

Dodávka kvalitních reklamních předmětů a zajišťování jejich potisku podle požadavků a přání zákazníků

METROPROJEKT Praha a.s.

Generální projektant pražského metra.

MOOPEX a.s.

Výstavba a montáže technického zařízení budov a inženýrských sítí. Komplexní dodávky prací, projekty a servis vytápění, chlazení.

SEKOS Ústí nad Labem, s.r.o.

Zakázková kusová výroba zařízení zejména pro chemický, tukový a potravinářský průmysl a energetiku, včetně montáže u zákazníků.

SPOJSTAV, spol. s r.o.

Stavební činnost, projektování ve výstavbě.Výroba, montáž a revize elektrických zařízení.

VESKOM spol. s r.o.

Komplexní dodávky a služby v energetických oborech – stlačený vzduch, chlazení, vytápění - tepelná čerpadla.

  • 1
Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací