AUDIT & CONSULTING spol. s r.o.

Příbram VIII/121
Příbram

http://www.auditac.cz/

Firma Audit & Consulting je rodinná účetní společnost. Provozovaná jako podnikající fyzická osoba Ing. Jana Svobody se přetransformovala na společnost s ručením omezeným. Tato společnost již používala BYZNYS Win pro vedení vlastního účetnictví. Cílem přechodu celé společnosti na BYZNYS VR bylo zároveň převedení stávajících databází jejích klientů z Byznys DOS na BYZNYS VR.

Popis realizace

Společnost Audit & Consulting s.r.o. je dlouholetým spolupracovníkem společnosti J.K.R. s.r.o. v oblasti účetního a daňového poradenství a podílí se na konzultacích při legislativních změnách, které se zapracovávají do ERP třídy BYZNYS. Stěžejní důraz implementačních prací byl kladen na převod databází z prostředí BYZNYS DOS do prostředí BYZNYS VR. Celkem bylo zapotřebí převést 16 databází.
V průběhu Implementace byly převedeny všechny firmy s využitím zabudované aplikace upsize a současně převedena stávající databáze z BYZNYS Win do BYZNYS VR. Společně se síťovou instalací byla provedena instalace na notebooky, aby jednotliví pracovníci společnosti mohli pracovat současně i doma. Vzdálený přístup do BYZNYS VR společnosti v současné době nevyužívá.
Po instalaci byly zkontrolovány hlavní výstupy ve všech společnostech - hlavní kniha, knihy faktur, pokladní kniha, stavy účtů. Po převodu dat byla všechna data v pořádku. Technická pomoc byla zapotřebí v případě jedné společnosti, která měla i v systému BYZNYS DOS hospodářský rok.

Hlavní přínos řešení

  • možnost elektronické komunikace s portálem veřejné správy
  • jednotnost ve způsobu pořizování a zpracování dat
  • komunikace s MS Office


Předpokládaná velikost datové základny

  • Finanční účetnictví   cca 1000 ročně
  • Faktury vydané        cca   300 ročně
  • Faktury přijaté          cca   500 ročně
  • Pokladní záznamy   cca   200 ročně
Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací