MUSICA BOHEMICA, s.r.o.

Křižíkova 16 
186 00 Praha 8
http://www.ceskyslavik.cz

Musica Bohemica, s.r.o. byla založena v létě 1997. Hlavním předmětem její činnosti je pořádání anket, produkce hudebních a zábavných pořadů, organizace kulturních akcí, pořádání firemních večírků, ale také křty desek, autogramiády apod.
Od svého založení je agentura hlavním organizátorem a vyhlašovatelem ankety Český slavík. S názvem této prestižní ankety spojil v roce 1999 své jméno její generální partner - Karlovarské minerální vody, a.s.- výrobce minerální vody Mattoni. 
Vedle ankety Český slavík Mattoni je Musica Bohemica, s.r.o. vyhlašovatelem a organizátorem dalších dvou anket - HIT ROKU a ZLATÝ TUCET nejpopulárnějších folk & country písniček.

Popis realizace

S růstem nároků na informační systém se společnost rozhodla přejít z DOS platformy systému Byznys® na modernějšího variantu PIS BYZNYS Win®, který splňuje zvýšené komfortnější nároky na vedení firemní agendy společnosti. Proces předimplementační přípravy byl zahájen v listopadu 2006 a do rutinního provozu byl uveden koncem listopadu 2007 konzultantem společnosti J.K.R., spol. s r.o. Na základě požadavků na softwarového vybavení neshledaly obě strany potřebu speciálních programátorských úprav, neboť PIS BYZNYS Win® plně vyhovuje jejich požadavkům.

Hlavní přínos řešení

  • komunikace s MS Office (export dat pro další zpracování)
  • možnosti přizpůsobení systému požadavkům uživatele pomocí uživatelných filtrů, podmínek a úprav výstupních formulářů (ISO 9001:2000)
  • přehledné zpracování číselníku partnerů v návaznosti na vydané doklady vázané na partnery
  • účtování v hospodářském roce
  • zpracování multiverzních firem
Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací